квіт.
23

«ТЕРРА БАНК» відкрив відділення в Мукачево

Розділ // Прес-служба / Прес-релізи

З 18 квітня 2012 року в м. Мукачево Закарпатської області розпочало свою роботу Відділення №23 ПАТ «ТЕРРА БАНК». Нове представництво Банку, що розташоване на вулиці Миру, 7, надаватиме громадянам і юридичним особам повний спектр банківських продуктів та послуг. А саме: привабливі умови іпотечних, споживчих та автокредитів і депозитних вкладів, приймання комунальних та інших платежів, відкриття і обслуговування рахунків. Тут також можна зробити грошовий переказ у будь-яку точку країни і світу, обміняти валюту і відкрити платіжну карту.

Співробітники відділення готові допомогти клієнтам у виборі оптимальних умов обслуговування та надати кваліфіковані консультації з усіх напрямків фінансового сервісу.

«Максимально розгалужена присутність в місцях високої ділової та соціальної активності населення – це важлива складова стратегії нашого Банку, - зазначає начальник Управління розвитку та координації банківської мережі ПАТ «ТЕРРА БАНК» Михайло Філіп. – А саме таким є сучасний Закарпатський регіон, що на нашу думку є перспективним майданчиком для якнайширшого втілення передових технологій і сервісів, які є візитівкою нашого Банку».