Окт
06

Свято починається!

Розділ // Про банк / Ювілей

ПАТ «Терра Банк» на честь 15-ї річниці свого створення починає цикл святкових заходів, присвячених цій події.

altВже півтора десятка років наш банк у партнерстві з нашими клієнтами продовжує свій шлях до нових успіхів і досягнень.

«15-річний ювілей для сучасного вітчизняного банку - це яскрава подія, це серйозний рубіж, ну і звичайно гідний привід для того, щоб його відзначити,» - підкреслює Голова Правління «Терра Банк» Володимир Коцюба. - «І нам би дуже хотілося щоб люди, які причетні до цього успіху розділили з нами почуття, які переповнюють весь колектив нашої фінансової установи. Наші клієнти - це наша гордість і головна цінність, це люди, без яких нормальний розвиток банку просто неможливий, це те, без чого не може відбудуться жоден захід, це єдиний ключ до успіху. І розуміння цього дає нам право вважати їх такими ж іменинниками, як і кожен з нас! Для когось 15 років - це ціла епоха, від розквіту до забуття. Для нас - лише крок на шляху до досконалості!» - додав Володимир Коцюба.

Святкування ювілею банку триватиме до грудня поточного року. У цей період на кожного з нас чекають приємні зустрічі, яскраві події та чудовий настрій в компанії співробітників, клієнтів і просто добрих друзів Ювіляра.


Окт
06

Привітання Спостережної Ради ПАТ "Терра Банк" з нагоди 15-ої річниці заснування банку

Розділ // Про банк / Ювілей

Шановні клієнти, партнери та співробітники ПАТ «Терра Банк»!


Окт
06

Вітає колектив

Розділ // Про банк / ЮвілейВітають партнери

Розділ // Про банк / Ювілей

Еще статьи...