Окт
14

Привітання Спостережної Ради з нагоди 15-ої річниці заснування банку

Розділ // Прес-служба / Прес-релізи

Шановні клієнти, партнери та співробітники ПАТ «Терра Банк»!

Від імені Спостережної Ради ПАТ «Терра Банк» прийміть найщиріші привітання з нагоди 15-ої річниці заснування банку!
Вже півтора десятка років «ТЕРРА БАНК» планомірно зміцнює позиції і доводить своє право займати одне з провідних місць на ринку фінансових послуг. Його успішна діяльність ще раз доводить, що «вагомість» банку заробляється щоденною кропіткою працею професійних та закоханих у свою справу членів колективу, грамотним менеджментом у веденні бізнесу, глибоким знанням ринку фінансових послуг і проблем клієнтів, коректним ставленням до партнерів, злагодженою та чіткою роботою колективу.
Сьогоднішній «Терра Банк» - це не лише багаторічна історія і традиції банківської справи, широкий спектр продуктів та послуг для юридичних і фізичних осіб, лідер у застосуванні високих технологій та  інноваційних рішень, але й гарант фінансового благополуччя його клієнтів, який забезпечує їм впевненість у майбутньому. Саме це й дозволяє банку бути справді клієнтоорієнтованим універсальним банківським закладом.
Зичимо вам, шановні друзі, щоб життя було багате на радісні події, робота стала втіленням морального і матеріального задоволення, а добробут, мир та злагода панували у ваших родинах.

 

Член Спостережної Ради ПАТ «Терра Банк»

К.Є. Шевченко