Правління Банку

Розділ // Про банк / Керівництво

Правління
Голова Правління

КОЦЮБА ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

altУ 1994 році закінчив Український державний аграрний університет за фахом «Бухгалтерський облік, контроль та аналіз господарської діяльності», у 1997 році – Інститут банкірів банку «Україна» за фахом «Фінанси та кредит», у 2005 році – Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за фахом «Правознавство». Трудовий стаж понад 20 років, з них на керівних посадах – близько 15 років. До приходу в "Терра Банк" обіймав посаду директора Департаменту політики розвитку ринків фінансових послуг Міністерства фінансів України.  

Члени Правління

 САВОЩЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ
Перший заступник Голови Правління

altЗакінчив Київський інститут народного господарства ім. Д. С. Коротченка за фахом "Економічне і соціальне планування". Починаючи з 1992 року працює в банківській сфері, з вересня 1992 року – на керівних посадах. У "Терра Банк" перейшов з посади  Голови Ревізійної комісії ВАТ  "Ватра".

 

  

 

 ШЕВЧЕНКО ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ

Заступник Голови Правління

altЗакінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана за фахом «Економіка підприємства».
Працює в банківській системі з 1996 року.
Розпочинав трудову діяльність в П'ятій Київській філії АППБ «АВАЛЬ» з посади касира - експерта.
У «Терра Банк» перейшов з посади директора департаменту організації продажу продуктів роздрібного бізнесу центрального офісу ПАТ «Банк «Фінанси та Кредит». 

 

 ЛЮБУНЬ ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА
Головний бухгалтер

altЗакінчила Київський інститут народного господарства ім. Д. С. Коротченка за фахом "Статистика". Почала трудову діяльність у банківській сфері  в грудні 1992 року. Працювала на керівних посадах в Банку "Фінанси та Кредит". У "Терра Банк" перейшла з посади головного бухгалтера ПАТ КБ "Даніель".

 

  

 

 ДУБРОВІН ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ

Фінансовий директорalt

alt До приходу в "Терра Банк" обіймав посади начальника управління ризик-менеджменту філії «Київське регіональне управління» Банку«Фінанси та кредит», ТОВ, заступника директора Департаменту з управління ризиками-начальника відділу управління кредитним ризиком Державної іпотечної установи,  заступника директора департаменту з питань участі держави у капіталізації банків Міністерства фінансів України.

Закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет за фахом "Облік та аудит". У банківській сфері працює з 2002 року, з червня 2004 року – на керівних посадах.

 

 МЕТНЬОВА АНАСТАСІЯ ВАЛЕРІЇВНА
Начальник служби фінансового моніторингу

altЗакінчила Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана за фахом "Інформаційні системи в менеджменті" та Університет банківської справи Національного банку України за фахом "Банківська справа". У банківській сфері розпочала трудову діяльність в АБ ″Експрес – Банк″. У "Терра Банк" перейшла з посади заступника начальника управління внутрішньої ревізії АБ "Укргазбанк".