Команда Банку

Розділ // Кар’єра в Банку / Команда Банку

              

Раді вітати Вас у розділі «Команда Банку» ПАТ «Терра Банк»

  Метою кадрової політики нашого Банку є формування згуртованої та працездатної команди. Для досягнення цієї мети керівництво банку постійно проводить роботу, спрямовану на підвищення професійного рівня працівників, удосконалення процесів підбору та ротації персоналу, надання можливостей для кар’єрного росту ініціативних та цілеспрямованих працівників.

 Основне завдання Управління кадрового менеджменту ПАТ «Терра Банк» сьогодні зводиться до формування єдиної професійної команди, прихильної до корпоративних цінностей Банку, націленої на реалізацію загальної стратегії і здатної знаходити оптимальні рішення для досягнення поставлених цілей.

Основні принципи роботи з персоналом:

-         орієнтація на довгострокові трудові взаємовідносини;

-         неухильне виконання взаємних зобов'язань;

-         забезпечення справедливої винагороди праці відповідно досягнутого результату;

-         рівні можливості для професійного і кар'єрного росту;

-         якісний розвиток і підвищення кваліфікації персоналу;

-         надання соціальних гарантій усім співробітникам.

 У ПАТ «Терра Банк» формується команда однодумців з понад 460 фахівців банківської справи, багато з яких є найкращими у своєму сегменті. 68% складають жінки, 32% - чоловіки. Висококваліфікований персонал є одним з наших основних ресурсів і конкурентних переваг. Колектив ПАТ «Терра Банк» продовжує розширюватися одночасно з розвитком Банку. Впродовж першого півріччя 2011 року відкрито 14 відділень у різних регіонах країни.

Кадрова політика Банку направлена на організацію ефективної роботи персоналу, від діяльності якого залежить виконання поставлених завдань і досягнення цілей банку.

         Рівень персоналу характеризується високими показниками.

         Станом на 01.06.2011 року 84% із числа співробітників Банку мають вищу освіту.

         Згідно з віковими показниками у колективі присутнє гармонійне сполучення досвідчених працівників з великим банківським досвідом та молодих спеціалістів.

Авторитет керівництва Банку, високі вимоги до професіоналізму працівників та можливість його удосконалення, увага до інтересів співробітників Банку всіх поколінь сприяє закріпленню молодих та перспективних співробітників.

Середній вік працівників ПАТ «Терра Банк» становить 36 років, стаж роботи в Банку – 2 роки.

 Розподіл співробітників ПАТ «Терра Банк» за віком

(Головна установа Банку та регіональні дирекції – відділення)

 

alt

 

Наші працівники – головна наша цінність. Працюючи в ПАТ «Терра Банк», ви матимете чудові перспективи професійного росту, можливість побудови кар’єри та розвитку власного потенціалу.