серп.
11

Терра Банк відкрив регіональну дирекцію в Івано-Франківську

Розділ // Прес-служба / Прес-релізи

Активно розвиваючи регіональну мережу і забезпечуючи клієнтів більш зручним та ближчим доступом до основних банківських продуктів у західному регіоні України, Терра Банк відкрив першу регіональну дирекцію в Івано-Франківську. Регіональна дирекція розташована в центрі міста за адресою вул. Гаркуші, 24.

Як і всі повнофункціональні регіональні дирекції та відділення Терра Банку, нововідкрита надає повний комплекс банківського обслуговування - як підприємствам та організаціям, так і населенню міста. Дирекція здійснює розрахунково-касові операції, розміщення депозитних вкладів, переказ грошових коштів, валютні операції, кредитування та інші послуги. У свою чергу, корпоративні клієнти можуть скористатися всіма напрямками сучасного фінансового сервісу.

Нове приміщення оснащене сучасним банківським матеріально-технічним устаткуванням та комунікаціями, що дозволяють оперативно здійснювати фінансові операції і надавати банківські послуги на високому якісному рівні. Фахівці Банку завжди готові допомогти у виборі оптимальних умов обслуговування та надати кваліфіковані консультації.

Як повідомив Голова Правління Терра Банку Сергій Щербина, Банк і надалі здійснюватиме своє просування в регіони з метою розширення своєї діяльності, збільшення частки присутності на основних сегментах ринку, а також збільшення прибутковості. «Наша стратегія розширення мережі базується на послідовному впровадженні і розвитку структурних підрозділів в різних регіонах, де Банк може представляти інтереси своїх клієнтів і сприяти розвитку цивілізованого банківського бізнесу, - додає пан Щербина. - При цьому значна увага приділяється і приділятиметься впровадженню нових схем обслуговування, якості банківських і фінансових продуктів, що надаються, забезпеченню своїм клієнтам індивідуального підходу, можливості накопичення заощаджень та успішного ведення бізнесу».

Зараз регіональна мережа Терра Банку складається із 19-ти структурних підрозділів. На сьогодні регіональні дирекції і банківські відділення працюють у Києві, Дніпропетровську, Одесі, Херсоні, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Кривому Розі та Павлограді.

Довідка: ЗАТ «Терра Банк» (Київ) є правонаступником всіх прав і зобов'язань ЗАТ «Інвест-Кредит Банк» (Кривий Ріг).

За підсумками 7 місяців 2008 р. чисті активи Банку склали 540,7 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель - 410,7 млн. грн., власний капітал - 49,7 млн. грн.