груд.
07

На відстані комп’ютерної мишки

Розділ // Прес-служба / Прес-релізи

Останнім часом банківське середовище активно працює над питаннями забезпечення повноцінного дистанційного обслуговування клієнтів за допомогою спеціалізованих електронних засобів.

«Можливість скористатися комфортним банківським сервісом, так би мовити, без відриву від виробництва – важливий фактор розвитку бізнесу наших клієнтів. Ми - клієнтоорієнтований банк. Для розвитку нашого бізнесу необхідно максимально скоротити дистанцію між будь-якою цікавою для бізнесу ринковою ідеєю та її втіленням у банківських продуктах», - зауважив директор департаменту інформаційних технологій Анатолій Мачулін. – «Саме тому ПАТ «ТЕРРА БАНК» повідомляє, що 06.12.2012 введено в експлуатацію Web-версію системи фронт-офісного обслуговування «Клієнт-банк». Відтепер користувачі системи «Клієнт-банк», крім програми Win32 для стаціонарних робочих місць, яку вони використовували досі, отримали можливість скористатися новим інтерфейсом користувача для Web-браузера. Ми працюємо над тим, щоб відстань між ПАТ «ТЕРРА БАНК» і клієнтами скорочувалась до відстані комп’ютерної мишки.»


На офіційному сайті банку (http://www.terrabank.com.ua/">http://www.terrabank.com.ua) створено сторінку підтримки користувачів системи «Клієнт-банк» у розділі «Корпоративним клієнтам» - «Клієнт-банк». Сторінка містить всю необхідну інформацію для роботи з системою, файли для завантаження, посібники користувача та відповіді на найбільш поширені запитання

Клієнти, які надають перевагу інтерактивному банківському обслуговуванню можуть обрати:

1.    Клієнт-банк (Web-клієнт). Web-клієнт дозволяє працювати з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет за допомогою стандартного Web-браузера. При цьому немає необхідності встановлювати програмне забезпечення Клієнт-банку. Для доступу можна використовувати два види інтерфейсу - полегшений (лише для перегляду) та повнофункціональний (з використання Java-технологій).

2.    Клієнт-банк (Win32-клієнт). Win32-клієнт - зручне і надійне програмне забезпечення, яке легко розгортається на робочому місці користувача, має зручний і продуманий графічний інтерфейс. Перевагою даного типу є те що програма знаходиться на комп'ютері клієнта, що дає можливість працювати з документами та рахунками off-line і з'єднуватись при необхідності з банком для актуалізації інформації.