жовт.
04

ТЕРРА БАНК лідирує у рейтингу найбільш привабливих вкладів за рівнем доходності

Розділ // Прес-служба / Прес-релізи

Депозит «Пунктуальний» від ПАТ «ТЕРРА БАНК» строком на 6 місяців вже другий місяць лідирує у рейтингу найбільш привабливих вкладів для корпоративних клієнтів за рівнем доходності від фінансових порталів Finance.ua та Prostobiz.ua

Окрім високої процентної ставки, даний вклад має ряд додаткових переваг для клієнтів, а саме: можливість поповнення вкладу протягом всього терміну його дії, а також щомісячна виплата процентів.

Також слідуючи тенденціям грошового ринку України, з 14 вересня 2012р. ПАТ «ТЕРРА БАНК» істотно підвищив ставки залучення строкових коштів від корпоративних клієнтів на всі строки, як в національній так і в іноземних валютах. Так максимальна процентна ставка за депозитними вкладами у національній валюті становить 25,5% річних, на термін 183 календарних днів, а в іноземній валюті ставка залучення коштів збільшилась до 10% річних у доларах США та до 7,5% річних у ЄВРО.

Крім того, ТЕРРА БАНК впровадив нові умови та процентні ставки по депозитному вкладу «Практичний». Так, за умови розміщення максимального незнижувального залишку клієнт не лише отримуватиме вигідну процентну ставку у розмірі до 18% річних, але й можливість вільного розпорядження депозитним вкладом.

«Така оперативна реакція на зміну процентних ставок зайвий раз доводить, що ми слідкуємо за тенденціями фінансового ринку України та будуємо партнерські відносини між банком та нашими клієнтами, застосовуючи індивідуальний підхід та лояльність» - зауважила Директор департаменту Private-banking Юлія Жовтяк.