січ.
18

«Терра Банк» пропонує унікальний кредит «TerraMoney»

Розділ // Прес-служба / Прес-релізи

ПАТ «Терра Банк» пропонує скористатися новою послугою банку - On-line-кредитом «TerraMoney». Ця високотехнологічна новинка дозволяє оформити заявку і дочекатися рішення про видачу кредиту, не встаючи з-за комп'ютера. Для цього достатньо лише відвідати спеціалізовану сторінку: www.terramania.com.ua

Зусиллями фахівців Банку розроблено найлояльніші умови для отримання необхідної суми. Максимальна сума кредиту - 11 000 гривень, термін кредитування - до 24 місяців, процентна ставка становить 0,01% річних, комісія за встановлення кредитного ліміту відсутня. Від клієнта не потрібні ані застава, ані поручительство, ані довідка про доходи. Немає необхідності страхувати життя, а міжнародна платіжна карта системи VISA - це подарунок нашому клієнтові.

Окремо потрібно відзначити, що кредит видається у формі відновлюваної кредитної лінії на платіжну карту, що дозволяє клієнту необмежену кількість разів користуватися позичковими коштами у тих випадках, коли вони необхідні.

Сам процес отримання кредиту максимально простий, займає не більше години і зведений до трьох дій:

• натиснути кнопку «Оформити кредит» на інтернет-сторінці www.terramania.com.ua ;

• заповнити відповідну анкету;

• дочекатися СМС-повідомлення з рішенням про видачу кредиту і забрати гроші в найближчому відділенні Банку. 

«Кожному з нас хочеться до свят порадувати себе і близьких подарунками, поїздкою на відпочинок чи якоюсь новинкою для дому. І важливо, щоб ці прагнення не руйнувалися через банальне безгрошів'я. Саме у таких випадках новий продукт нашого Банку стане найбільш доречним. Погодьтеся, неприємно і втомлює необхідність витрачати дорогоцінний час на пошук банку - партнера, відпрошуватися на роботі, збирати довідки і мчати у відділення банку, чекати у черзі, а потім цілу годину відповідати на запитання менеджера. А після цього потрібно не лише дочекатися позитивного рішення щодо позики, а й знайти час для чергового візиту до банку для оформлення кредитного договору. Ця ситуація знайома більшості з нас. Саме з урахуванням інтересів таких клієнтів ми розробили наш On-line-кредит «TerraMoney», - розповідає Ігор Шевченко, заступник Голови Правління. - «Крім того, важливо зазначити, що цей принцип кредитування не має аналогів на ринку. Це унікальне рішення є не лише єдиною справжньою On-line-технологією кредитування в Україні, але і повною мірою відповідає нашій стратегії зміцнення іміджу ПАТ «Терра Банк» як універсального клієнтоорієнтованого Банку».