лист.
29

Соціальна відповідальність ПАТ «Терра Банк»

Розділ // Прес-служба / Прес-релізи

 Основний напрямок діяльності ПАТ «Терра Банк» – це, звичайно, активна робота на фінансовому ринку України, займаючись якою, банківська установа сприяє економічному розвитку країни і зростанню рівня життя людей. Проте «Терра Банк» не обмежується лише цим. Банк бере активну участь у соціальному житті українського суспільства, реалізуючи програми соціальної відповідальності, насамперед, підтримки незахищених верств населення.

За фінансової підтримки колективу Рівненської дирекції ПАТ «Терра Банк» Фундацією імені князів-благодійників Острозьких нещодавно було проведено благодійну акцію з метою соціальної підтримки малозабезпечених верств населення Рівненщини. В межах цієї акції 15 сімей, які мають на вихованні неповнолітніх дітей-інвалідів і опинились у скрутних фінансових обставинах, отримали соціальну дисконту картку «МнОГОкартка», яка передбачає отримання знижок  в розмірі від 3% до 20% на різні види товарів та послуг у більш ніж 100 торгових точках м. Рівне та м. Здолбунів.

«ПАТ «Терра Банк» сприймає доброчинність як невід’ємну частину своєї соціальної відповідальності. І це не данина модним тенденціям, а глибинна потреба його працівників», - так прокоментував цю подію директор Рівненської дирекції ПАТ «Терра Банк» Сергій Логвинчук. – «Знижки, які надає «МнОГОкартка», допоможуть своїм власникам зекономити кошти при сплаті послуг, придбанні промислових товарів і продуктів харчування. За попередніми підрахунками така економія складатиме не менше 100 гривень  щомісяця. Для власників «МнОГОкартки» Рівненська дирекція ПАТ «Терра Банк» пропонує також спеціальні умови відкриття депозитних рахунків, які можна буде щомісяця поповнюватиме зекономленими коштами та отримувати додаткові 15% річних. Погодьтеся, для цієї категорії наших громадян така пропозиція не буде зайвою», - додав Сергій Логвинчук.

Слід зазначити, що ПАТ «Терра Банк» та Фундація імені князів-благодійників Острозьких і надалі співпрацюватимуть. Вже заплановано проведення у найближчому майбутньому спільного заходу для стипендіатів Фонду.