лист.
23

Народжений стати успішним!

Розділ // Прес-служба / Прес-релізи

  ПАТ «Терра Банк» з радістю повідомляє, що з 22 листопада всім діючим та новим клієнтам Банку доступний новий банківський продукт – неперсоналізовані платіжні картки. Цей продукт реалізовано на базі платіжної картки міжнародної платіжної системи VISA. Замовити та отримати картку миттєвого випуску VISA Instant можна в будь-якому з відділень ПАТ «Терра Банк», мережа яких охоплює всі регіони нашої держави.

VISA Instant беззаперечно можна назвати продуктом енергійних людей, яким просто необхідне миттєве отримання інструменту доступу до власних коштів у будь-якій країні світу, в будь-який час. Особливо доречним таке нововведення буде для клієнтів, темп життя яких не дозволяє витрачати дорогоцінний час на походи до відділень банку спочатку для оформлення необхідних документів, а потім для одержання платіжної карти, або на очікування отримання платіжної карти в ситуації, коли вона потрібна саме зараз! Безумовно, зацікавить цей продукт тих наших клієнтів, що мають намір здійснити робочу поїздку чи відправитись на відпочинок, розраховуватись платіжною карткою в мережі Інтернет, розподілити наявні кошти на декількох рахунках, навіть просто заощадити кошти «на всякий випадок» та ще безліч цілей, обмеженням яких є лише власне бажання. Як не згадати, що більшість таких бажань так чи інше пов'язані із новорічними та різдвяними святами, що невпинно наближаються.   

Новорічного настрою споживачам нового продукту Банку, безумовно, додасть інформація про суто святкову вартість «новачка» в лінійці банківських продуктів Терра Банку, а також дуже лояльні тарифи за користування VISA Instant.

«Неперсоналізовані платіжні картки вже доволі давно завоювали свого клієнта у всьому світі», - каже директор Департаменту роздрібного бізнесу ПАТ «Терра Банк» Світлана Мараховська. - «Основними перевагами, передусім, є дійсно миттєвий випуск таких карт та мобільність розпорядження коштами на них. А якщо додати до цього ще й привабливі тарифи за їх обслуговування, які ми пропонуємо наших клієнтам, зрозуміло, що такий продукт приречений на успіх», - підкреслила Світлана Мараховська.