Клієнт-банк для юридичних осіб

Клієнт-банк - інтерактивна система фронт-офісного обслуговування клієнтів банку що призначена для здійснення електронного платіжного документообігу між клієнтами та банком з використанням мережі загального доступу Internet. В системі використовується багаторівнева схема захисту даних, залежно від їхньої конфіденційності.

Для підключення до обслуговування в системі Клієнт-банк необхідно звернутись на відділення банку та заповнити сеціальну заявку на підключення.

Інтерфейс користувача системи розроблений в декількох варіантах: для Win32 програми і у вигляді Web-браузера для стаціонарних робочих місць, і має окремі вимоги до програмно-апаратного забезпечення.

1. Клієнт-банк (Win32 клієнт)

Win32 клієнт - зручне і надійне програмне забезпечення, яке легко розгортається на робочому місці користувача, має зручний і продуманий графічний інтерфейс. Перевагою даного типу є те що програма знаходиться на комп'ютері клієнта, що дає можливість працювати з документами та рахунками off-line і з'єднуватись при необхідності з банком для актуалізації інформації.

ifobs win32 48 [exe, 23 Mb]

- Посібник користувача (Win32 клієнт) [pdf, 12.8 Mb]
- Інструкція з планової перегенерації сертифікатів користавача (Win32 клієнт) [pdf, 620 Kb]
Аварійне відновлення роботи (Win32 клієнт) [pdf, 1.3 Mb] - Перед проведенням аварійного відновлення необхідно звернутись на відділення Банку де обслуговується клієнт та отримати аварійні паролі.
- Опис форматів файлів імпорту та експорту [pdf, 780 Kb]

2. Клієнт-банк (Web клієнт)

Web клієнт дозволяє працювати з будь-якого комп'ютера підключеного до мережі Інтернет за допомогою стандартного веб-браузера, при цьому немає необхідності встановлювати програмне забезпечення Клієнт-банку. Для доступу можна використовувати два види інтерфейсу - полегшений (лише для перегляду) та повнофункціональний (з використання Java-технологій).

ifobs web 56

Додаткове програмне забезпечення необхідне для роботи Web клієнта:
Java Runtime Environment (JRE) [exe, 30 Mb]
Adobe PDF Reader [exe, 37 Mb]

Посібник користувача (Web клієнт) [pdf, 4.1 Mb]
Інструкція з планової перегенерації сертифікатів користавача (Web клієнт) [pdf, 460 Kb]
Аварійне відновлення роботи (Web клієнт) [pdf, 630 Kb] - Перед проведенням аварійного відновлення необхідно звернутись на відділення Банку де обслуговується клієнт та отримати аварійні паролі.

3. Контактна інформація

Адміністратор системи Клієнт-Банк (звертатись з питань встановлення, настроювання системи)
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Телефон: (044) 281 44 88

Адміністратор захисту інформації Банку (звертатись з питань зміни паролів, активації сертифікатів ключів)
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Телефон: (044) 585 11 37

Опитування

Чи корисна Вам була дана інформація по Клієнт-банк?