«РОДИННИЙ VIP»

Розділ // Приватним особам / Депозити

Вклад «Родинний VIP» - депозитний вклад з щомісячною виплатою відсотків та можливістю поповнення протягом всього терміну його дії. Умови вкладу зацікавлять вкладників, які мають намір вигідно розмістити великі суми грошових коштів на визначений термін з метою отримання максимального прибутку.

Потенційними вкладниками по даному виду вкладу є клієнти, які бажають щомісячно отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків від розміщених вільних грошових коштів.
Мінімальна сума вкладу: 500 000 гривень, 100 000 доларів США або 100 000 євро. Мінімальна сума поповнення: 50 000 гривень, 10 000 доларів США, 10 000 євро. Часткове зняття вкладу (депозиту) не передбачене. При достроковому розірвання депозиту протягом 90 днів з початку дії договору здійснюється перерахунок процентів за ставкою 1% річних за весь термін фактичного знаходження, якщо вклад достроково повертається після 90 днів з початку дії договору – перерахунок процентів не здійснюється.

Програми лояльності:

ПАТ «Терра Банк» розробив додаткові пільги своїм постійним вкладникам. При переоформленні вкладу по закінченні його терміну дії, вкладник додатково отримує 0,5% до депозитної ставки по вкладу, який він обрав.

Також, в залежності від суми розміщення коштів на депозиті, вкладник додатково отримує бонус у вигляді додаткової відсоткової ставки до основної ставки, яка діє за обраним Вкладником депозитом.