Розділ // Приватним особам / Депозити

Для відкриття депозитного рахунку необхідні наступні документи:

Резидентам* (громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які отримали посвідчення на проживання в Україні):

  • паспорт фізичної особи;

  • довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру, видана органом податкової адміністрації;

Нерезидентам (громадянам України, що постійно проживають за її межами, іноземним громадянам, та особам без громадянства, які тимчасово перебувають на території України терміном до 1 року відповідно до відкритої візи або документів, що підтверджують законність перебування в Україні згідно з чинним законодавством):

  • паспорт фізичної особи;

  • довідка про підтвердження джерела надходження готівки в національній або іноземній валюті.

*при відкритті депозитного рахунку по вкладу «Батьківський» додатково необхідно надати в банк пенсійне посвідчення;

ПАТ «ТЕРРА БАНК» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Фонд є державною спеціалізованою установою, яка виконує функції державного управління у сфері гарантування вкладів фізичних осіб. Фонд заснований з метою забезпечення захисту інтересів фізичних осіб - вкладників банків.

Довідка про систему гарантування вкладів фізичних осіб

Згідно Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантує кожному вкладнику відшкодування коштів за його вкладами, включаючи відсотки, в розмірі вкладів на день настання недоступності вкладів, але не більше 200 000 гривень по вкладах у кожному із таких банків.

Детальну інформацію про систему гарантування вкладів фізичних осіб в Україні Ви можете отримати, звернувшись за наступними реквізитами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 01032, Україна м. Київ, бульв. Т.Шевченка, 33-Б, тел. 0-800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні зі стаціонарних телефонів) листи на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду, www.fg.gov.ua. Консультацію можна отримати у всіх відділеннях Банку.