INTERESTна картка

Розділ // Приватним особам / Платіжні картки

INTERESTна картка - це універсальний платіжний інструмент з усіма властивостями повнофункціональної міжнародної платіжної картки VISA, вартість відкриття якої для клієнтів ПАТ «Терра Банк» складає 50 гривень, що вдвічі нижче від звичайного тарифу на відкриття карток класу VISA Classic.Загальна інформація

Розділ // Приватним особам / Платіжні картки

У 2008 році ПАТ «Терра Банк» став асоційованим членом  Міжнародної платіжної системы VISA International.
В рамках підписаного договору між процесинговим центром ЗАТ «Українська фінансова мережа» та ПАТ «Терра Банк» у жовтні 2008 року банк розпочав емісію платіжних карток VISA. Впровадження цього проекту дозволяє ПАТ «Терра Банк» надавати своїм держателям платіжних карток послуги на більш якісному рівні та розширювати перелік послуг, що надаються.
На сьогоднішній день ЗАТ «Українська фінансова мережа» одна з перших українських компаній яка сертифікована на відповідність стандарту захисту інформації PCI DSS в індустрії платіжних карток.

За більш детальнішою інформацією по оформленню платіжних карток пропонуємо Вам звернутися або зателефонувати в найближче відділення ПАТ «Терра Банк».

Телефони цілодобової підтримки клієнтів по операциям з платіжними картками  (+3 80 4 4) 2 21-6 760,  (+3 80 4 4) 5 96-633 4.

Мережа Банкоматів

Рекомендації щодо використання
платіжних карток