бер.
16

Фінансові показники діяльності

Розділ // Про банк / Рейтінг

  Фінансові показники діяльності

ПАТ “ТЕРРА-БАНК” 

        За даними Асоціації Українських банків станом на 01.09.2012 р. ПАТ «ТЕРРА БАНК» за розміром активів займав  38  місце серед 138 банків.
       Станом на 01.09.2012 р. частка чистих активів Банку у банківській системі України зросла до 0, 41%  проти 0, 35% станом на 01.01.2012 р.
        Незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI–Rating» 26.09.2012 р. підвищило кредитний рейтинг ПАТ «ТЕРРА БАНК» до рівня uaBBB +, прогноз рейтингу «стабільний».
       Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. 
        За останній час  ПАТ «ТЕРРА БАНК» продемонстрував динамічний розвиток: наростив капітал, поліпшив основні показники фінансової діяльності, збільшив кількість корпоративних і приватних клієнтів.
       Банк здійснює свою діяльність спільно з контрагентами різних секторів економіки та фізичними особами. З початку року було залучено на обслуговування  контрагентів 29 532 – юридичних та фізичних осіб. Кількість карток в обігу з початку року зросла майже в 2,4 рази.
        Банк впровадив нові комфортні банківські продукти для юридичних і фізичних осіб і продовжує позиціонувати себе як універсальна фінансова установа з повним переліком якісних банківських9послуг. Нещодавно було запроваджено новий депозитний продукт для фізичних осіб «СТАБІЛЬНИЙ», який передбачає захист заощаджень   від валютних коливань. Цей вклад є найбільш простим фінансовим інструментом, який дозволяє вкладнику оперативно переводити свої заощадження з національної валюти в долари США або євро.
        Банк успішно працює в напрямку розвитку послуг для фізичних осіб, в тому числі шляхом надання більш гнучкого банківського сервісу та ексклюзивних продуктів на ринку private banking. Пріоритетним також є партнерство з юридичними особами.
       ПАТ «ТЕРРА БАНК» продовжує  розширювати об’єднану банкоматну мережу.  Останнім часом відбулась реалізація проектів з об’єднання банкоматних мереж. Новими Банками-партнерами стали КРЕДИТПРОМБАНК та ПАТ «Укрсоцбанк».
        На сьогодні  кількість банкоматів об’єднаної банкоматної мережі ПАТ «ТЕРРА БАНК»  складає понад 4000 банкоматів по всій території України.
        Розвиток регіональної мережі та впровадження нових продуктів дало змогу Банку наростити ресурсну базу. Станом на 01.09.2012 року кошти фізичних  та юридичних осіб  зросли на   316,2   млн. грн. проти 01.01.2012 року.
        На сьогоднішній день регіональна мережа Банку налічує 43 відділення, що діють по всіх областях України та в Автономній Республіці Крим.

 

 

фінансові показники