Друк
жовт.
06

Безпека від «Терра Банк»

Розділ // Прес-служба / Прес-релізи

Періодично ми замислюємося над тим, як убезпечити себе від раптової і безглуздої втрати придбаних нами цінностей, яким ми хотіли б забезпечити схоронність. Крім того, кожен з нас має право на приватне життя: ми не хочемо, щоб конфіденційні папери, важливі й дорогі для нас листи, документи, якими узаконена наша власність, були доступні будь-кому, кому ми не довіряємо. Ми хочемо почувати себе у безпеці.


Друк
жовт.
04

Підведено результати акції "В ритмі літа разом з ЛІДЕР!"

Розділ // Прес-служба / Прес-релізи

З радістю повідомляємо, що 30 вересня 2011 року підведено результати акції «В ритмах літа разом з ЛІДЕР», яка проходила у відділеннях ПАТ «Терра Банк» у період з 15 червня 2011 року по 15 вересня 2011 року.


Друк
вер.
29

Рідним людям від рідного Банку

Розділ // Прес-служба / Прес-релізи

Нонсенс - зайвий раз підкреслювати, що клієнт для банку – найбільша цінність. Клієнт - це людина, навколо якої обертається «планета» під назвою сучасна банківська установа. Сьогоднішній клієнт банку - це економічно освічена людина, яка вимагає до себе належної уваги, шани та найвищого банківського сервісу.


Друк
вер.
27

Рейтингове агентство «IBI-Rating» підвищило ПАТ «Терра Банк» прогноз рейтингу кредитоспроможності зі стабільного на позитивний

Розділ // Прес-служба / Прес-релізи

Незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» повідомило про оновлення кредитного рейтингу ПАТ «Терра Банк». Кредитний рейтинг банку підтверджено на рівні uaBBB, прогноз змінено зі «стабільний» на «позитивний».


Друк
вер.
20

Подарунок для душі від ПАТ «Терра Банк»

Розділ // Прес-служба / Прес-релізи

Алла Іщенко, начальник відділу банківських металів, презентуючи срібні монети серії «Православні святі», пояснила, чому саме ці монети банк вирішив запропонувати своїм клієнтам.