Депозитні програми

Розділ // Корпоративним клієнтам / Депозитні програми

Депозитні програми
 
ПАТ «Терра Банк» пропонує привабливі депозитні програми для юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності.


Вклад «Прибуткові тижні»  відкривається в національній валюті на строк 3 місяці. Умовами акції передбачено зростання процентної ставки кожні 7 днів протягом терміну дії вкладу до 22% річних, а також лояльні умови дострокового вилучення вкладу. Мінімальна сума вкладу - 50 000 грн.  Акція діє до 31 травня 2012 року.

Вклад «Пунктуальний» відкривається в національній валюті, доларах США та євро на строк від 1 місяця. Прибутковість депозиту сягає 18% річних в гривні, 8% річних в доларах США та 6,5% річних в євро. 

 Вклад «Практичний» відкривається в національній валюті, на строк від 3 місяців, під 10% річних. При достроковому вилученні вкладу проценти нараховуються за ставкою, зазначеною в договорі. 

Вклад «Зручний» відкривається в національній валюті на строк 370 днів під 18% річних. При достроковому вилученні вкладу проценти на суму, яка достроково вилучається, нараховуються за фактичний строк розміщення за ставкою, що залежить від строку фактичного розміщення вкладу (від 1,5% до 14% річних).

Депозити.xls