Правління Банку

Розділ // Про банк / Керівництво

ПравлінняПЕРВАК ЛЕОНІД МИКОЛАЙОВИЧ
Голова Правління

alt

    Закінчив Одеський інститут інженерів морського флоту за спеціальністю «Фінанси і кредит». Починаючи з 1998 року працює на керівних посадах у банківській сфері. До ПАТ «ТЕРРА БАНК» перейшов з посади заступника Голови Правління з корпоративного бізнесу ПАТ «Златобанк».


САВОЩЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ
Перший заступник Голови Правління

alt
   Закінчив Київський інститут народного господарства ім. Д. С. Коротченка за спеціальністю "Економічне і соціальне планування". Починаючи з 1992 року працює в банківській сфері, з вересня 1992  року – на керівних посадах. До ПАТ "ТЕРРА БАНК" перейшов з посади Голови Ревізійної комісії ВАТ "Ватра".


БАБИШЕНКО ЕДУАРД ВОЛОДИМИРОВИЧ
Фінансовий директор

alt


  Закінчив Дніпропетровський державний університет за спеціальністю "Економічна кібернетика". З січня 1993 року почав трудову діяльність у банківській сфері.На керівних посадах працював з червня1994 року.До ПАТ "ТЕРРА БАНК" перейшов з посади заступника Голови Правління ПАТ «УКРГАЗБУД».


ЛЮБУНЬ ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА
Головний бухгалтер

alt


  Закінчила Київський інститут народного господарства ім. Д. С. Коротченка за спеціальністю "Статистика". Почала трудову діяльність у банківській сфері в грудні 1992 року. Працювала на керівних посадах в Банку "Фінанси та Кредит". До ПАТ "ТЕРРА БАНК" перейшла з посади головного бухгалтера ПАТ КБ "Даніель".
 


Директор Департаменту кредитування і корпоративного бізнесу
Філіпський Євген Анатолійович

alt
  Закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут ім. Адмірала О.С.Макарова за спеціальністю «Економіка підприємства». Трудову діяльність у банківській системі України розпочав у 2000 році начальником відділення Укрексимбанку. З 2004 по 2010 рік обіймав керівні посади в «Альфа Банку» і Банку «Фінанси та Кредит». До ПАТ «ТЕРРА БАНК» перейшов з посади начальника Управління кредитно- інвестиційного портфеля АТ «ЗЛАТОБАНК».


Директор Департаменту PRIVATE-BANKING
Жовтяк Юлія Сергіївна

jovtyak

  Закінчила Запорізьку Державну Академію за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит». Розпочала трудову діяльність у 2003  році у Банку «Фінанси та Кредит», де обіймала посади начальника відділення, заступника керуючого з роздрібного бізнесу Центрального регіонального управління. До ПАТ "ТЕРРА БАНК" перейшла з посади начальника Управління по індивідуальному бізнесу ПАТ «ЗЛАТОБАНК».